CElmu6LUsAEFGnH

 W połowie sierpnia zaczęła działać nowa strona internetowa naszej firmy. Jest intuicyjna w nawigacji, zawiera komplet informacji (łącznie z plikami graficznymi i folderami) oraz zawiera innowacyjnie przedstawione sposoby wykorzystania naszych produktów.

Standardowymi elementami stron są takie podstrony, jak Aktualności – uzupełniane regularnie informacjami, oraz Kontakt, zawierający prosty formularz z oznaczeniem działu, z którym chcemy nawiązać korespondencję. Nie inaczej jest na nowej stronie naszej firmy. Na uwagę zwraca jednak wiele udogodnień dla kontrahentów – to m.in. materiały informacyjne w postaci łatwych do pobrania plików. Znajdują się tam zarówno karty produktów, zawierające opisy, zdjęcia i dane logistyczne.

–  Stawiamy na czytelną i przejrzystą formę, która nadaje serwisowi Jabex unikalnego charakteru. Priorytetem było dla nas usprawnienie komunikacji z klientami firmy oraz odświeżenie wizerunku w internecie – podsumowuje Katarzyna Piwońska, dyrektor ds. marketingu i rozwoju firmy Jabex.