Nowe produkty
Stale uzupełniamy naszą ofertę o innowacyjne produkty najwyższej jakości, które odpowiadają a nieraz wyprzedzają oczekiwania naszych klientów..
Kompleksowa oferta
Mocnym atutem naszej firmy jest kompleksowość oferty, bo nikt poza Jabexem, nie oferuje w kraju możliwości zakupu tak szerokiej gamy produktów z jednego miejsca.
Ponadczasowe wartości
Solidność, wzajemny szacunek, partnerstwo i indywidualne podejście dokażdego klienta – to od dawna kultywowane w naszej firmie wartości, które w kontaktach z partnerami biznesowymi z powodzeniem stosujemy do dziś.
Zadowoleni klienci
To efekt naszych działań, do którego dążymy i na który z powodzeniem pracujemy od lat.

 


Bez nazwy-1

Firma Jabex powstała w 1990 roku w Bielsku-Białej. Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ważnym dostawcą na krajowym i zagranicznym rynku cukierniczo-piekarniczym.

Uznanie naszych klientów zdobyliśmy spełnianiem, a niejednokrotnie wyprzedzaniem, ich oczekiwań i potrzeb, a także wysoką jakością oferowanych produktów oraz bardzo szerokim i zróżnicowanym asortymentem. Mocnym atutem jest właśnie kompleksowość naszej oferty, bo nikt poza Jabexem, nie oferuje w kraju możliwości zakupu tak szerokiej gamy produktów z jednego miejsca. W naszej ofercie znajduje się blisko 200 wyrobów, a nad kolejnymi innowacyjnymi nowościami nieustannie pracuje sztab naszych najlepszych specjalistów. Solidność, wzajemny szacunek,  partnerstwo i indywidualne podejście do każdego klienta – to od dawna kultywowane w naszej firmie wartości, które w kontaktach z partnerami biznesowymi z powodzeniem stosujemy do dziś. Z dumą możemy powiedzieć, że model, który udało nam się wypracować, sprawdza się i jest ponadczasowy.

Zapraszamy do współpracy.


 

CERTYFIKATY (kliknij, aby powiększyć)

brc-1
Certyfikat HACCP JABEX (1)
 Jabex sticker