Bez nazwy-1

1 kwietnia 2015 roku obchodziliśmy 25-lecie działalności. W siedzibie firmy pracownicy uczcili jubileusz. Gratulowali Janowi Gańczarczykowi, właścicielowi Jabexu, dotychczasowych sukcesów i życzyli dalszych.

Firma Jabex powstała w 1990 roku w Bielsku-Białej. Z niewielkiego podmiotu w ciągu 25 lat stała się się jednym z wiodących producentów na polskim rynku piekarniczym i cukierniczym. Popularność i zainteresowanie naszymi produktami rosło każdego roku. Był to sygnał, że możliwości i aspiracje firmy wykraczały poza rodzimy rynek. Tak rozpoczęła się sprzedaż eksportowa. Dziś wyroby sygnowane marką Jabex z powodzeniem sprzedają się poza granicami Polski – głównie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Uznanie naszych klientów zdobyliśmy spełnianiem, a niejednokrotnie wyprzedzaniem, ich oczekiwań i potrzeb, a także wysoką jakością oferowanych produktów oraz bardzo szerokim i zróżnicowanym asortymentem. Mocnym atutem jest właśnie kompleksowość naszej oferty, bo nikt poza Jabexem, nie oferuje w kraju możliwości zakupu tak szerokiej gamy produktów z jednego miejsca. W naszej ofercie znajduje się blisko 200 wyrobów, a nad kolejnymi innowacyjnymi nowościami nieustannie pracuje sztab naszych najlepszych specjalistów.

Solidność, wzajemny szacunek,  partnerstwo i indywidualne podejście do każdego klienta – to od dawna kultywowane w naszej firmie wartości, które w kontaktach z partnerami biznesowymi z powodzeniem stosujemy do dziś. Z dumą możemy powiedzieć, że model, który udało nam się wypracować, sprawdza się i jest ponadczasowy.