MAX nadzienie owocowe - Maxymalna wysoka jakość za preferencyjną cenę!

MAX nadzienie owocowe - Maxymalna wysoka jakość za preferencyjną cenę!

to najlepsze właściwości termostabilne dostępne na polskim rynku połączone z konkurencyjną ceną. Produkt do zastosowania przemysłowego z zawartością owoców na poziomie 50 % To smaczny i łatwy w użyciu produkt doskonale nadający się do ciasteczek francuskich i półfrancuskich, drożdżówek.

smaki4

Dostępne smaki: wiśnia, truskawka, czarna porzeczka, ananas, śliwka, jagoda


Receptury: reciperecipereciperecipe

Żelki termostabilne

Żelki termostabilne

to produkty w postaci klarowanego żelu oparty na wysokiej jakości sokach owocowych. Można je stosować szprycując bezpośrednio na ciasteczko kruche i zapiekać, również do wykańczania tortów i deserów, do przekładania ciast, łączenia z bitą śmietaną. Znakomicie sprawdzają się zarówno na zimno, jak i w zapiekaniu. W wysokiej temperaturze nie tracą swoich właściwości i pozostają elastyczne.

smaki5

Smaki: truskawkowy, cytrynowy, pomarańczowy, zielone jabłko.


cold
Receptury: reciperecipereciperecipe

Nadzienie do pączków o smakach różanym i morelowym

Nadzienie do pączków o smakach różanym i morelowym

oparte na wysokiej jakości homogennych przecierach jabłkowych z dodatkiem moreli i róży. Idealny sposób na wyróżnienie Twoich pączków aksamitną konsystencją.

Nadzienie owocowe o smaku jagodowym

Nadzienie owocowe o smaku jagodowym

to idealna ekonomiczna propozycja do zastosowania w ,,jagodziankach”, nadaje się również do babeczek kruchych, rogalików i ,,deserówki”. Konsumując nadzienie odnajdziesz w nim całe owoce i naturalny jagodowy smak. Nadzienie posiada również idealną konsystencję, niewyciekającą z wyrobów podczas wypieku, można je również stosować jako bazę do łączenia z świeżymi jagodami. Zastosowanie nadzienia znacznie obniża koszty surowcowe wyrobów gotowych.


szpryca

Powidło śliwkowe

Powidło śliwkowe

otrzymane przez zagęszczenie przecieru śliwkowego z niewielkim dodatkiem cukru, charakteryzują się lekko kwaśnym smakiem. Idealnie nadaje się do dozowania przy użyciu nadziewarek z dyszami (np. pączki). Produktem można przekładać piernik, ciasta kruche, ciasta korzenno piernikowe czy też czekoladowe lub stosować do drożdżówek lub do pączków.


Powidło staropolskie

Powidło staropolskie

to tradycyjny, niczym przed 325 laty, produkt z samego serca Beskidów na bazie przepisu z pradawnej książki kucharskiej. Produkt w 100 % oparty na połówkach śliwki węgierki z późnego wrześniowego zbioru, która w połączeniu z idealnie dobranymi przyprawami i dodatkami daje wspaniały, wyrafinowany smak. Powidło staropolskie to znakomite nadzienie do przekładania ciast korzenno-piernikowych, kruchych, biszkoptowych.


Nadzienie daktylowe 77,5 %

Nadzienie daktylowe 77,5 %

to orientalna propozycja bazująca na najzdrowszym owocu z Półwyspu Arabskiego. Nadzienie przy zapiekaniu nie zmienia swojej objętości i nie powoduje zmian w strukturze ciasta. Produkt idealnie nadaje się do zapiekania w ciastach drożdżowych, francuskich i półfrancuskich, a także na zimno do przekładania ciast korzenno-piernikowych, kruchych, biszkoptowych.


cold
Receptury: recipereciperecipe

DUBAI SWEETS

DUBAI SWEETS

Wyobraźcie sobie naturalną słodycz, kremową konsystencję opartą o owoc, który rozpływa się w ustach i daje zastrzyk energii. Takie właśnie jest „Dubai Sweets”, gotowe nadzienie rewelacyjnie komponuje się w ciastach czekoladowych i białych blatach oraz z bezą. Można je zapiekać zapiekać na ciasteczkach kruchych oraz łączyć z kremami i śmietaną. Stosując je wprowadzamy nowe możliwości kompozycji smaków nadając naszym wyrobom niepowtarzalny i oryginalny charakter.

smaki6

Dostępne smaki: pomarańcza, rum, pralina.


Receptury: recipe

Nazwa asortymentu Rodzaj opakowania Paleta
Waga opakowania netto (wiaderko plastikowe) Ilość opakowań na palecie
Powidła staropolskie 12 kg 55
Powidła śliwkowe 12 kg 55
Żelek termostabilny cytrynowy 12 kg 55
Żelek termostabilny cytrynowy 5 kg 112
Żelek termostabilny pomarańczowy 12 kg 55
Żelek termostabilny pomarańczowy 5 kg 112
Żelek termostabilny truskawkowy 12 kg 55
Żelek termostabilny truskawkowy 5 kg 112
Żelek termostabilny zielone jabłko 12 kg 55
Żelek termostabilny zielone jabłko 5 kg 112
Nadzienie daktylowe (77,5%) 12 kg 55
Dubai Sweets o smaku pomarańczowym 12 kg 55
Dubai Sweets o smaku rumowym 12 kg 55
Dubai Sweets o smaku praliny 12 kg 55
Nadzienie o smaku jagodowym z owocami 12 kg 55
MAX nadzienie z cząstkami owoców (zawartość % owoców):
Wiśnia (50 %) 12 kg 55
Czarna porzeczka (50 %) 12 kg 55
Ananas kawałki (50 %) 12 kg 55
Truskawka (50 %) 12 kg 55
Jagoda (50 %) 12 kg 55
Śliwka (50%) 12 kg 55